Giżycko - Oficjalna strona miasta

28/01/2021

NAGRODY BURMISTRZA GIŻYCKA W DZIEDZINIE SPORTU ZA ROK 2019 | KATEGORIA SZTUKI WALKI

04/12/2020

Doroczne nagrody burmistrza w dziedzinie SPORTU za rok 2019 zostały przyznane.

– Pragnę złożyć wszystkim serdeczne podziękowania za wspólne budowanie i reprezentowanie Giżycka, a także gratuluję sukcesów, z których jestem niezmiernie dumny – winszuje laureatom Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz. 

W tym roku łączna pula nagród to 65.000 zł – 7000 zł kultura (Nagrody burmistrza w dziedzinie kultury) i 58.000 sport. Przyznane zostały nagrody finansowe, wszyscy wyróżnieni otrzymają również pamiątkowe statuetki i dyplomy. 

Nagrody trafią do zawodników sportów indywidualnych i drużynowych, wyróżniających się nieprzeciętnymi wynikami, ich trenerów, a także działaczy na rzecz rozwoju kultury fizycznej. Wśród ponad dwustu laureatów znaleźli się przedstawiciele następujących dyscyplin sportowych: pływanie, kolarstwo, żeglarstwo, łyżwiarstwo, szachy, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty walki, taniec. 

Z powodu epidemii nie odbędzie się w tym roku uroczysta gala, którą co roku organizowaliśmy. Nagrody zostaną wręczone indywidualnie oraz na ręce przedstawicieli giżyckich klubów sportowych i stowarzyszeń. W cyklu publikacji prezentujemy sylwetki wybitnych mieszkańców Giżycka. W dzisiejszym artykule prezentujemy laureatów kategorii SZTUKI WALKI.

 

Giżycki Klub Karate Kyokushin

 

TRENER

Rafał Graca | 1 000 zł
Wieloletni trener Giżyckiego Klubu Karate Kyokushin oraz organizator znanych w całym kraju zawodów Karate, autorytet sportu fair play dla dzieci i młodzieży z Giżycka i okolic

 

ZAWODNICY | WYRÓŻNIENIA

Karolina Jasińska
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Bartłomiej Przęzak
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Arkadiusz Piotrkowski
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Dominika Grablewska
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 3. miejsce w ogólnopolskim turnieju karate shinkyokushin „Bartoszyce Cup 2019” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Dawid Bełbot
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Hanna Połojańska
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 2. miejsce w turnieju „Kobierzyce Cup 2019” (turniej rangi międzynarodowej)

Filip Leśniewski
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Iga Grabowska
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Jakub Matiaszczuk
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Igor Peliszko
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Julian Wyszyński
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Kajetan Mrozik
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Karolina Andrysz
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Maja Leśniewska
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Krzysztof Dmytryszyn
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Magdalena Swacha
3. miejsce w ogólnopolskim turnieju karate shinkyokushin „Bartoszyce Cup 2019”

Maciej Stanke
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Laura Wajdner
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 2. miejsce w ogólnopolskim turnieju karate shinkyokushin „Bartoszyce Cup 2019” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Maria Stanke
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Mariusz Prokurat
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 3. miejsce w turnieju „Kobierzyce Cup 2019” (turniej rangi międzynarodowej)

Martyna Raczkowska
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Michał Mrozik
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 3. miejsce w Mistrzostwach Polski Makroregionu Wschodniego Juniorów Młodszych

Michalina Pawłowska
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Olga Górna
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Patrycja Jaworowska
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 2. miejsce w ogólnopolskim turnieju karate shinkyokushin „Bartoszyce Cup 2019” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Nikola Krawczuk
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Szymon Mycak
1. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Wiktoria Wądołowska
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Wiktoria Jasińska
3. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Wiktor Bełbot
2. miejsce „VI Turniej Karate Shinkyokushin o Puchar Krainy Wielkich Jezior Mazurskich” (turniej rangi ogólnopolskiej), 2.miejsce w turnieju „Bartoszyce Cup 2019” (turniej rangi ogólnopolskiej)

Autor: Justyna Maciejewska-Kucfir

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Sty
1
pt
całodniowy Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Chata Świętego Mikołaja – warszt...
Sty 1 – Mar 3 całodniowy
Chata Świętego Mikołaja - warsztaty kreatywne
Chata Św. Mikołaja to miejsce, gdzie w przyjemnej, ciepłej atmosferze, będzie można wziąć udział w kreatywnych warsztatach i poczuć magię Świąt. W specjalnie zaaranżowanej świątecznej scenerii spotkać będzie można Św. Mikołaja, który z pewnością nie...
Sty
31
nie
całodniowy Finał WOŚP w Giżycku
Finał WOŚP w Giżycku
Sty 31 całodniowy
Finał WOŚP w Giżycku
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Niedziela 31 stycznia 2020 29 Finał   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 29. Termin wydarzenia przesunięto z 10 stycznia na 31 stycznia 2021 r. W poprzedniej...
13:00  Mecz ligi wojewódzkiej młodziczek
 Mecz ligi wojewódzkiej młodziczek
Sty 31@13:00 – 14:30
 Mecz ligi wojewódzkiej młodziczek
   Mecz ligi wojewódzkiej młodziczek MTS Giżycko vs MKS Truso Elbląg   Niedziela 31 stycznia 2021 r. o godz. 13.00 Hala MOSiR w Giżycku ul. 3-go Maja 21A   Gospodynie wystąpią w strojach zielonych, bramkarka...
Mar
7
nie
całodniowy Kaziuki Wileńskie
Kaziuki Wileńskie
Mar 7 całodniowy
Kaziuki Wileńskie
Giżyckie Centrum Kultury co roku zaprasza na muzyczno-taneczne widowisko w wileńskim klimacie. W tegorocznej edycji Wileńskich Kaziuków również nie zabraknie pięknych melodii polskich oraz rytmicznych tańców ludowych i nowoczesnych w wykonaniu naszych rodaków z Wileńszczyzny....
Mar
8
pon
całodniowy Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Mar 8 całodniowy
Dzień Kobiet ze SMALL BAND
Burmistrz Giżycka zaprasza na Dzień Kobiet 8 marca 2021 | GCK W tym roku w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury  zagra dla wszystkich Pań zespół SMALL BAND       Bezpłatne wejściówki będą dostępne w kasie...
Kwi
9
pt
całodniowy XX. Międzynarodowy Konkurs Akord...
XX. Międzynarodowy Konkurs Akord...
Kwi 9 – Kwi 10 całodniowy
XX. Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Concertina 2021  Drukuj
Kwi
10
sob
całodniowy CONCERTINA. KONCERT CZESŁAW MOZIL
CONCERTINA. KONCERT CZESŁAW MOZIL
Kwi 10 całodniowy
    [ZMIANA TERMINU] XX Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Popularnej i Rozrywkowej CONCERTINA 2021 9 – 10 kwietnia 2021 r. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku   CZESŁAW MOZIL “Muzyczny Stand-Up” 10 kwietnia 2021...
Maj
13
czw
całodniowy Jubileusz Ireny Santor | koncert...
Jubileusz Ireny Santor | koncert...
Maj 13 całodniowy
Jubileusz Ireny Santor | koncert w GCK
      Jubileusz Ireny Santor Koncert odbędzie się 13 maja 2021 w sali widowiskowej GCK (zmiana z 19 września 2020 z powodu stanu epidemii koronawirusa)   Bilety: 100 zł (- 20% z GKM) dostępne...

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter