Giżycko - Oficjalna strona miasta

14/05/2021

XIV Andrzejkowy Turniej Młodziczek | wyniki

27/11/2019

XIV ANDRZEJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

dziewczęta – młodziczki

 GIŻYCKO    23.11 – 24.11.2019

 

Zawody zostały rozegrane w kategorii młodziczka rocznik 2006. W sportowej rywalizacji zmierzyły się cztery zespoły:

– UKS Jaćwingowie Gołdap,

– Alytus SRC,

– UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie,

– MTS Giżycko.

Każdy zespół rozegrał trzy spotkania w systemie „każdy z każdym”. Obowiązywały przepisy gry międzynarodowej, czas gry 2 x 25 minut. Sędzią głównym zawodów był Piotr Mroziewski.

 

Wyniki spotkań:

                                                           sobota 23.11

  1. 11.15 MTS Giżycko – UKS Jaćwingowie Gołdap   26:18 / 11:7 /
  2. 12.30 Alytus SRC  – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.   29:19 / 13:5 /
  3. 16.00 UKS Jaćwingowie Gołdap – Alytus SRC   20:24 / 7: 10 /
  4. 17.15 MTS Giżycko – UKS Olimpijczyk Kowalewo Pom.   27:24 / 15:16 /

 

                                                        niedziela 24.11.

  5.  10.30 UKS Jaćwingowie – UKS Olimpijczyk   14:21 / 8:12 /
  6.  11.45 MTS Giżycko – Alytus SRC   20:24 / 11:15 /

 

Tabela:

                                                                                      Z      P            PKT            Bramki

1, Alytus SRC  3  0    9:0       77:59
2. MTS Giżycko  2  1    6:3       73:66
3. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie  1  2    3:9        64:70
4. UKS Jaćwingowie Gołdap  0  3    0:9        52:71

 

Nagrody:

Najlepsza siódemka – best seven:

  1. Gabija Bazevicuite – Alytus SRC
  2. Ina Vaitulecuite   – Alytus SRC
  3. Patrycja Jasińska – UKS Olimpijczyk
  4. Natalia Zalewska – UKS Jaćwingowie
  5. Oliwia Siedlecka – MTS Giżycko
  6. Dominika Chełkowska – MTS Giżycko
  7. Zofia Szudra – Roszko – MTS Giżycko

Najskuteczniejsze zawodniczki:

  1. Lukne Adźgauskaite – Alytus SRC– 41 bramek
  2. Patrycja Jasińska – UKS Olimpijczyk – 39 bramek
  3. Dominika Chełkowska – MTS Gizycko 31 bramek

Najlepsza bramkarka:  Emilija Żukauskaite – Alytus SRC

 

Organizatorzy zapraszają za rok oraz na XVII Mazurski Festiwal Dziewcząt i Chłopców – 30 lat piłki ręcznej w Giżycku.

Autor: Katarzyna Zadroga

Zobacz również

logo-NSP-1

logo-NSP-1

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Maj
15
sob
całodniowy Noc Muzeów
Noc Muzeów
Maj 15 całodniowy
Noc Muzeów
NOC MUZEÓW w Twierdzy Boyen Sobota 15 maja Twierdza Boyen, giżycka XIX-wieczna fortyfikacja zaprasza gorąco do uczestnictwa w Nocy Muzeów...
09:00 Sprzątanie Mazur 2021
Sprzątanie Mazur 2021
Maj 15@09:00 – 13:00
Sprzątanie Mazur 2021
Sprzątanie Mazur 2021 Sobota 15 maja o godz. 9.00 Plac im.  Andrzeja „Balona” Tarasiewicza, ul. Nadbrzeżna  Drukuj
Maj
22
sob
całodniowy Jubileusz Ireny Santor | koncert...
Jubileusz Ireny Santor | koncert...
Maj 22 całodniowy
Jubileusz Ireny Santor | koncert w GCK [ODWOŁANE]
      Jubileusz Ireny Santor [ODWOŁANE] Koncert odbędzie się 22 maja 2021 w sali widowiskowej GCK (zmiana z 19...
całodniowy Wiosenny Turniej Tenisa Stołoweg...
Wiosenny Turniej Tenisa Stołoweg...
Maj 22 całodniowy
Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Giżycko   Sobota 22 maja  PWWDrukuj
całodniowy XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie
XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie
Maj 22 – Maj 23 całodniowy
XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa, jez. Kisajno „Oczy Mazur” MCŻiTW (MSŻ)Drukuj
10:00 Mistrzostw Województwa skrzatów...
Mistrzostw Województwa skrzatów...
Maj 22@10:00 – 14:00
  Mistrzostw Województwa  skrzatów i żaków w tenisie stołowym Sobota 22 maja o godz. 10.00 Hala sportowa SP 1 Giżycko ,...
Maj
25
wt
całodniowy DNI GIŻYCKA 2021
DNI GIŻYCKA 2021
Maj 25 – Maj 30 całodniowy
  DNI GIŻYCKA 2021 25-30 maja (wtorek – niedziela)   Zapraszamy na Dni Giżycka! Sytuacja pandemiczna nie pokrzyżowała nam wszystkich planów,...
Maj
28
pt
całodniowy Drużynowe Mistrzostwa Polski kl....
Drużynowe Mistrzostwa Polski kl....
Maj 28 – Maj 30 całodniowy
Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II i Eliminacje do OOM kl.II w gimnastyce artystycznej
  Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.II i Eliminacje do OOM kl.II w gimnastyce artystycznej 28-30 maja 2021 r. | COS OPO Wydarzenie...
Maj
29
sob
12:00 Wielkie Gotowanie dla Pawła
Wielkie Gotowanie dla Pawła
Maj 29@12:00 – 19:00
W programie Live cooking po przewodnictwem Ambasadorów Akcji „Pomagamy Pawłowi w walce z nowotworem” oraz zaproszonymi gośćmi MasterChef, Top Chef,...

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter