Pierwszy raz w Giżycku!
Warsztaty asertywności, budowania pewności siebie i samoobrony WenDo dla kobiet.
Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza mieszkanki Giżycka do udziału.
Warsztaty są bezpłatne.
WenDo powstało 30 lat temu w Kanadzie, to uznana na świecie metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.
Jeśli chcesz nauczyć się obrony zarówno przed atakiem fizycznym, jak i psychicznym, ale przede wszystkim tego, jak do niego nie dopuścić przyjdź na warsztaty WenDo.
Warsztat WenDo trwa 12 godzin i obejmuje miedzy innymi naukę podstawowych technik samoobrony, elementy samoobrony psychicznej, pracę z postawą ciała, pracę z oddechem i głosem, jak również asertywność. Umożliwia kobietom odnalezienie drogi do własnej siły, co często pozwala kobietom odszukać radość i moc. Warsztaty kierowane są do wszystkich kobiet, które odnalazły w sobie gotowość do zdobycia nowych umiejętności, chcą zmiany swojego życia lub też potrzebują odnaleźć siłę lub motywację do dalszego rozwoju.
Wielkość grupy – 8 – 12 kobiet.
Strój – swobodny na tyle, żeby można było siedzieć na podłodze, wykonywać ćwiczenia fizyczne; konieczne obuwie zmienne, nie ślizgające się.
Termin warsztatów – 5 – 6 października 2019 r.
Miejsce – Świetlica Socjoterapeutyczna, Giżycko, ul. Sikorskiego 3 b.
Zapisy pod nr tel. 87 429 13 36 i adresem e-mail ewa.ostrowska@gizycko.pl
Harmonogram warsztatów*:
I dzień – 9.00 – 13.00 zajęcia,
13.00 – 13.30 przerwa
13.30- 16.00 zajęcia
II dzień – 9.00 – 13.00 zajęcia,
13.00 – 13.30 przerwa
13.30- 16.00 zajęcia
*istnieje możliwość dopasowania harmonogramu do potrzeb grupy
Warsztaty poprowadzi Izabela Zambrowska – pedagog, socjoterapeutka, coach w trakcie certyfikacji międzynarodowej ACC akredytacji ICF, trenerka warsztatu umiejętności psychospołecznych, trenerka Programu PRIDE, I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, trenerka metody WenDo w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy ze względu na płeć.
Organizatorem warsztatów jest Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej z inicjatywy dyrektor Ewy Ostrowskiej.
fot. pixabay.com