Giżycko - Oficjalna strona miasta

19/04/2021

Mikołaj będzie rozdawał prezenty w autobusie linii 25

05/12/2016

Już 6 grudnia (wtorek) po Giżycku kursował będzie mikołajkowy autobus linii 25. Pierwsze spotkanie z Mikołajem (co prawda bez reniferów, ale za to z prezentami) zaplanowano na godzinę 7:00 z przystanku Królowej Jadwigi Rondo. Szczegółowy rozkład tej linii przedstawiamy Państwu poniżej. 

W tym szczególnym dniu Mikołaj, wraz ze Śnieżynką, będzie rozdawał drobne, słodkie upominki, a także gadżety z nowym logo Giżycka.

 

 

Przedstawiamy Państwu rozkład linii 25

LINIA 25

Królowej Jadwigi – Centrum – Wilanów – Wojska Polskiego

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Królowej Jadwigi / rondo 07:00 09:45 12:00 13:45 15:00
Kombatantów 07:02 09:47 12:02 13:47 15:02
Wodociągowa / przychodnia 07:05 09:50 12:05 13:50 15:05
Królowej Jadwigi / kościół 07:07 09:52 12:07 13:52 15:07
 I D. im. T. Kościuszki 07:10 09:55 12:10 13:55 15:10
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:13 09:58 12:13 13:58 15:13
Staszica 07:15 10:00 12:15 14:00 15:15
Bohaterów West. / PKP 07:18 10:03 12:18 14:03 15:18
Warszawska / wieża 07:20 10:05 12:20 14:05 15:20
Warszawska park 07:22 10:07 12:22 14:07 15:22
plac Grunwaldzki 07:24 10:09 12:24 14:09 15:24
Al.1-go Maja 07:25 10:10 12:25 14:10 15:25
Nowowiejska / sklep 07:27 10:12 12:27 14:12 15:27
Nowowiejska / JW. 07:29 10:14 12:29 14:14 15:29
Świderska 07:31 10:16 12:31 14:16 15:31
Wilanów ul. Szkolna 07:32 10:17 12:32 14:17 15:32
Wilanów ul. Wiejska 07:33 10:18 12:33 14:18 15:33
Wilanów ul. Nowogródzka 07:35 10:20 12:35 14:20 15:35
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37

 

LINIA 25

Wojska Polskiego – Centrum – Królowej Jadwigi

PRZYSTANKI godziny odjazdów
Al. Wojska Polskiego rondo 07:37 10:22 12:37 14:22 15:37
Obwodowa / Wilanowska 07:39 10:24 12:39 14:24 15:39
Obwodowa / Świderska 07:41 10:26 12:41 14:26 15:41
Nowowiejska / JW. 07:43 10:28 12:43 14:28 15:43
Nowowiejska / sklep 07:45 10:30 12:45 14:30 15:45
Al. 1 Maja 07:47 10:32 12:47 14:32 15:47
plac Grunwaldzki 07:49 10:34 12:49 14:34 15:49
Warszawska / sąd 07:51 10:36 12:51 14:36 15:51
Warszawska / Gimnazjum nr 2 07:53 10:38 12:53 14:38 15:53
Staszica 07:55 10:40 12:55 14:40 15:55
Bohaterów West. / PKP 07:58 10:43 12:58 14:43 15:58
 I D. im. T. Kościuszki 08:01 10:46 13:01 14:46 16:01
Królowej Jadwigi / ZUS 08:03 10:48 13:03 14:48 16:03
Królowej Jadwigi / kościół 08:04 10:49 13:04 14:49 16:04
Wodociągowa / przychodnia 08:06 10:51 13:06 14:51 16:06
Kombatantów 08:08 10:53 13:08 14:53 16:08
Królowej Jadwigi / rondo 08:10 10:55 13:10 14:55 16:10

 

 

 

 

 

 
Święty Mikołaju – Piosenki Świąteczne

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uWStY7gnkYE 

fot. http://regionfan.pl/

Autor: Dawid Klukiewicz

logo-NSP-1

logo-NSP-1

BIP

BIP

koronawirus2

koronawirus2

Kalendarz wydarzeń

Kwi
23
pt
całodniowy Drużynowe Mistrzostwa Polski Jun...
Drużynowe Mistrzostwa Polski Jun...
Kwi 23 – Kwi 25 całodniowy
    Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych kl. II w gimnastyce artystycznej 23-25 kwietnia 2021 | COS OPO Wydarzenie sportowe z udziałem 90 zawodniczek z 20 klubów z całej Polski organizator: UKS „Jantar” GdyniaDrukuj
Kwi
25
nie
całodniowy VIII Zawody Ratownictwa Wodnego ...
VIII Zawody Ratownictwa Wodnego ...
Kwi 25 całodniowy
VIII Zawody Ratownictwa Wodnego Strażaków OSP o Puchar Wójta Gminy Giżycko – Wilkasy 2021 Niedziela 25 kwietnia PWW  Drukuj
Maj
1
sob
całodniowy Wielkie Otwarcie Sezonu [ODWOŁAN...
Wielkie Otwarcie Sezonu [ODWOŁAN...
Maj 1 całodniowy
Wielkie Otwarcie Sezonu [ODWOŁANE COVID-19]
WIELKIE OTWARCIE SEZONU Parada i KONKURS Jednostek Pływających na Kanale Łuczańskim Sobota 1 maja, Giżycko   Z nadzieją patrząc w przyszłość zapraszamy na majówkę do Giżycka, w ramach której planujemy KONCERT szantowy ZAŁOGA DR. BRYGA, promocję AKCJI 12 GODZIN...
całodniowy XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie
XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie
Maj 1 – Maj 3 całodniowy
XIII Integracyjne Regaty Żeglarskie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa, jez. Kisajno „Oczy Mazur” MCŻiTW (MSŻ)Drukuj
17:00 Wernisaż wystawy Andrzeja Zujewicza
Wernisaż wystawy Andrzeja Zujewicza
Maj 1@17:00 – 18:00
Wernisaż wystawy Andrzeja Zujewicza
Otwarcie wystawy malarstwa Andrzeja Zujewicza „HASŁOOBRAZY” 1 maja o godz. 17.00 Stajnia z wozownią Twierdzy Boyen (wystawa potrwa do 14 maja | organizator Mazurska Fundacja Sztuki ART Progress Dariusz Matyjas)Drukuj
Maj
2
nie
14:10 Dzień Flagi Rzeczypospolitej Pol...
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Pol...
Maj 2@14:10 – 15:10
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
  Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Ogólnopolskie Biegi Rodzinne i Garnizonowy Festyn Rodzinny Niedziela 2 maja Las miejski  Drukuj
Maj
3
pon
całodniowy Mistrzostwa Giżycka w Bule
Mistrzostwa Giżycka w Bule
Maj 3 całodniowy
Mistrzostwa Giżycka w Bule
Mistrzostwa Giżycka w Bule Bulodrom park Rogera Goemaere’a (Rotary Club Giżycko gizycko@rotary.org.pl)Drukuj
całodniowy Obchody Uchwalenia Konstytucji 3...
Obchody Uchwalenia Konstytucji 3...
Maj 3 całodniowy
Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja
 Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja Poniedziałek 3 maja Sanktuarium św. Brunona w GiżyckuDrukuj
Maj
15
sob
całodniowy Noc Muzeów
Noc Muzeów
Maj 15 całodniowy
Noc Muzeów
NOC MUZEÓW w Twierdzy Boyen Sobota 15 maja Twierdza Boyen, giżycka XIX-wieczna fortyfikacja zaprasza gorąco do uczestnictwa w Nocy Muzeów 2021. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Europejskiej Nocy Muzeów, podczas której galerie oraz obiekty...
09:00 Sprzątanie Mazur 2021
Sprzątanie Mazur 2021
Maj 15@09:00 – 13:00
Sprzątanie Mazur 2021
Sprzątanie Mazur 2021 Sobota 15 maja o godz. 9.00 Plac im.  Andrzeja „Balona” Tarasiewicza, ul. Nadbrzeżna  Drukuj

dog-3071334_1920

Zaadoptuj psa z Bystrego

play-store

play-store

app-store

app-store

windows-store

windows-store

eko miasto

eko miasto

EPUAP

EPUAP

Dziennik ustaw

Dziennik ustaw

Monitor polski

Monitor polski

Newsletter